Dwa Mercedesy znalazły się na czele 1. treningu F1 przed GP Austrii 2026. Sesja przebiegła pod znakiem problemów technicznych w Red Bullu i McLarenie. Max Verstappen dwukrotnie nieudanie wyjeżdżał z garażu, a Isack Hadjar miał nawet zdjętą podłogę. Wyciek napotkał za to Lando Norris, a na sam koniec na torze zatrzymał się Cadillac Sergio Pereza. Na Red Bull Ringu ponadto zobaczyliśmy aż sześciu młodych zawodników.
Ładowanie danychOceń artykuł

